02.10.2023 Ehitus ja Sisustus 2023

Airobot tutvustab isemõtlevaid ventilatsiooni-seadmeid ja nutikaid termostaate

Airobot on Eesti õhutehnoloogia ettevõte, mis valmistab isemõtlevaid ventilatsiooniseadmeid ja nutikaid termostaate. Airoboti ventilatsiooniseadmed on arendatud koostöös Tartu Ülikooli ja TalTechi teadlastega.

Vaata siit: Airoboti ventilatsiooniseadmed
Vaata siit: Airoboti nutikad termostaadid

Nutikas elamu ventilatsioon Eesti tootjalt 

Airoboti soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseadmed töötavad autonoomselt. Airobot reageerib õhukvaliteedi muutustele Teie kodus ning arvutab iseseisvalt vajaminevad õhuhulgad, et sisekliima oleks alati tervislik.  

Näiteks - Airobot tunnetab läbi CO2 taseme muutuse, et kedagi ei ole kodus ning lülitab ennast energiasäästu režiimile, tarbides ca 30% vähem energiat kui tavaline ventilatsiooniseade. Samuti tunneb Airobot ära, kui saabunud on külalised ning toob rohkem värsket õhku tuppa.  

Airobot on varustatud CO2, niiskus, VOC (Lendlevad Orgaanilised Ühendid) anduritega, mis reguleerivad seadme tööd ning annavad käsklusi nutikale juhtimisalgoritmile. Seade reageerib läbi andurite kodus toimuvatele sisekliima sündmustele nagu näiteks söögi tegemine, duši all käimine, juukselaki kasutamine jne.   

Tark põrandakütte juhtimine 

Airobot arendab ja toodab ka nutikaid vesipõrandakütte termostaate. Airoboti termostaadid kasutavad küttejuhtimiseks tarka TPI algoritmi, mis õpib ära kodu iseärasused ning juhib kütet väiksemates ja täpsemates intervallides. Nii tagab Airoboti termostaat stabiilsema temperatuuri ning vähendab küttele kuluvat energiat.

Airoboti termostaadid suudavad mõõta ka õhukvaliteeti (CO2 ja niiskus) ning on ühendatavad Airoboti ventilatsiooniseadmega, moodustades targa sisekliima meeskonna mistahes kodus.

Airoboti termostaatidel on ka avatud API nutikodu automaatika süsteemidega ühendamiseks.

Loe lisaks

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${i18n('all_tags')}

Ehitus ja Sisustus 2023

Jõululaat 2023

Maamess 2024

Motoexotica 2024

${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}