09.10.2023 Ehitus ja Sisustus 2023

Suwem lastetoamööbel kasvab koos Sinu lapsega

On üks salapärane koht Lõuna-Eestis, kus männid kasvavad hästi kõrgeks ja tugevaks ning on tulvil saladusi. Need puud on täis aasta-ringe, mis jutustavad sulle oma kasvuajast. Erikujulised aastaringid näitavad sulle puu elu, tema tugevust ning kasvamise mustrit. Mõni ring on tugevam ja päikselisem kui teine. Seda päikest, mis puu sees on, koged sa aastatega enda kõrval oma toas. Libistad käega mööda männipuidust mööblit ja tunned sõrmede all soojust. Midagi, mis on päris ja millel on elu. See on mööbel, mis jutustab sulle oma loo puu vajalikkusest inimesele. ME KASVAME KOOS.

Suwem on kasvanud koos Eesti lastega juba üle 30. aasta - paar aastat oli väike paus, et hinge tõmmata - nüüd aga oleme jälle Teie kõikide jaoks olemas.
Kuna ekspordime 98% toodangust, siis Tartu messil saab näha viimaseid Euroopa ja Skandinaavia trende - põnevaid ja funtsionaalseid lastevoodeid.

Ootame Teid oma boksi uudistama ja loomulikult ka ostma, sest messil saab kaupa alati palju soodsamalt ja mõne voodi võib ka samal päeval teile otse koju tuua.😊

e-mail: suwem@suwem.ee
Facebook: https://www.facebook.com/suwemfurniture
web: www.suwem.ee

Loe lisaks

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${i18n('all_tags')}

Ehitus ja Sisustus 2023

Jõululaat 2023

Maamess 2024

Motoexotica 2024

${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}