10.10.2023 Ehitus ja Sisustus 2023

Tere tulemast Sowoodi maailma

Püsivus, elegants ja kvaliteet – need on väärtused, mida esindab SoWood, juhtides Eesti kohandatud puitmööbli valdkonda.

Meie Filosoofia

Meie käsitöö ühendab vanad puusepatraditsioonid kaasaegse disainiga, tuues looduse ilu otse teie koju. SoWood on sünonüüm detailidele pühendunud meisterlikkusele, milles peegeldub puu tõeline olemus. Meie kirg on teha rohkem kui mööblit – me loome kunstiteoseid, mis kestavad põlvest põlve.

Lummav valik puitmööblit

✨ Tamme ilu ja jõud - tamm on ülistatud oma vastupidavuse ja sügavate, rikkalike toonide poolest, pakkudes samas ajatut elegantsi ja soojust igasse ruumi.

✨ Saarepuidu soolikus - saar, kergema värvigammaga, ent tugev ja kestev puit, lisab interjöörile õhulist ja samas maalähedast ilmet.

✨ Jalaka eksklusiivsus - jalakas, millel on ainulaadne, detailirohke mustrimäng ja tugev struktuur, täiustab igat ruumi erilise joonega.

Eritellimusel lahendused

Iga meie loodud mööbliese on enamat kui lihtsalt ese teie kodus või kontoris. Need on peegeldus teie stiilist, väärtustest ja elustandarditest, mille oleme hoolikalt käsitööna ellu toonud. Meie eritellimuse teenus tagab, et iga detail, iga lihv ja iga viimistlus peegeldab teie ainulaadset maitset ja vajadusi.

Kestvus ja kvaliteet

Meie tooted ei ole lihtsalt esemed – need on investeering teie ruumi ja aega. Kõrgekvaliteediline puit ja meie pühendumus erakordsusele tagavad, et SoWoodi loodud mööbel rikastab teie elu aastakümneid.

Kohtumiseni SoWoodi stendis!

Oleme põnevil, et saame teiega jagada meie kirge ja pühendumust puusepatööle. Kutsume teid üles kogema meie mööbli ainulaadseid tekstuure, soojaid toone ja sujuvaid jooni.

Laske meie töödel rääkida iseenda eest ja avastage, kuidas SoWoodi puitmööbel võib tuua teie ruumi uue, erilise tähenduse.

Uuri rohkem: https://www.sowood.ee.

Loe lisaks

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${i18n('all_tags')}

Ehitus ja Sisustus 2023

Jõululaat 2023

Maamess 2024

Motoexotica 2024

${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}