07.11.2023 Jõululaat 2023

Wöseli laadapakku-mised Tartu messikeskuse Jõululaadal

Wösel on Saaremaal tegutsev toidu- ja tervisebränd. Meie eesmärk on kasutada võimalikult palju kohalikku puhast toorainet ning pakkuda uusi ning põnevaid maitseid teadlikule ning tervisest lugupidavatele inimestele.

Jõululaadalt võite meie laualt leida mitmekülgsete kasutusvõimalustega joogipõhjasid Shrub, millest on võimalik valmistada suurepäraseid külmasid ja kuumasid jooke. Shrubid on valmistatud külmpressitud mahladest, millele on lisatud vürtsiks ingverit või värskuseks piparmünti, pisut õunasiidriäädikat ning mett või muid looduslikke magustajaid. Samuti võtame kaasa populaarsust kasvatavad kihisevad alkoholivabad joogid Switchel, käsitööna valminud õunasiidriäädikad, millega on võimalik valmistada maitsvad leivamäärdeid ja kõikidele rohelistele salatitele sobiva Klassikalise salatikastme.

Lisaks leiab meie laualt ka kaks Söul brändi nime kandvat käsitöödestillaati. Õuna-ingverinaps on õunadestillaat, mille maitset rikastavad saaremaine õun, ameerika tamm ning pisut ingverit. Sobib digestiiviks, nautimiseks peale söögikorda, iseseisva joogina või kokteilis. Tugevalt positiivse tagasisidega džinni maitsenüansse rikastavad ning seovad 12 erinevat maitsetaime. Värskete tsitrusenootidega Söul džinni maitse muudab eriliseks rohke saaremaine õun ning kerge kadakas. Sobib nautimiseks iseseisvalt kui ka kokteilides. 

Sel aastal oleme Jõululaadal ka erinevate kinkekomplektidega. Koostöös nii Saaremaa kui ka mandri väiketootjatega oleme kokku pannud erinevaid kinkekomplekte, mis sisaldavad vaid parimat toidupoolist. 

Laadal on võimalik meie laua juures degusteerida kõiki Wöseli ja Söuli tooteid ning neid hea hinnaga ka kaasa soetada. 

Kohtumiseni Tartus!

Loe lisaks

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${i18n('all_tags')}

Ehitus ja Sisustus 2023

Jõululaat 2023

Maamess 2024

Motoexotica 2024

${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}