${i18n('navigeeri')}

Kontakt

13.09.2024

- 15.09.2024

${i18n('osta_pilet')}
Motoshow’d korraldab:

AS Tartu Näitused

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Email again:

Korraldusmeeskond

Projektijuht

Henrik Urbel

T: (+372) 741 2096

E: henrik@tartunaitused.ee

AS tartu näitused juhataja

Alo Pettai

T: (+372) 742 1793

E: alo@tartunaitused.ee

Reklaamijuht

Margus Kikkul

T: (+372) 504 2575

E: margus@tartunaitused.ee

logistik

Anders Urbel

T: (+372) 742 2547

E: anders@tartunaitused.ee

PERSONALIJUHT

Annika Pettai-Urbel

T: (+372) 742 1793

E: annika@tartunaitused.ee

toitlustusjuht

Piret Arens

T: (+372) 741 2091

E: piret.arens@tartunaitused.ee

finantsjuht

Piret Parvelo-Pettai

T: (+372) 742 1793

E: piret@tartunaitused.ee

tehnik

Siim Allas

tehnik

Lauri Palloson

tehnik

Marat Semjonov

puhastusteenindaja

Külli Kriisa

E: info@tartunaitused.ee
T: (+372) 742 1793
A: Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 60, Tartu, Eesti

Messil näeme

Facebook
Youtube
Instagram
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet. ${tag}

${articleData.title}

${formatDate(articleData.created)}